Kariera

Wciąż się rozwijamy, a nasza kadra systematycznie powiększa się o nowych specjalistów. Nasze doświadczenie oraz zgrany zespół, to gwarancja ciekawej pracy, rozwoju i satysfakcji zawodowej. Docenimy Twoje kwalifikacje, motywację i osobowość! Zgłoś się do nas już dzisiaj!

STANOWISKO: PODOLOG

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe: podolog, kosmetolog specjalista d/s podologii,
  • doświadczenie/praktyka zawodowa,
  • dokładność i staranność wykonywanych zabiegów,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • dbanie o czystość i sterylność miejsca pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • przeprowadzanie konsultacji podologicznych,
  • wykonywanie zabiegów podologicznych,
  • utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy
  • w gabinecie,
  • śledzenie trendów rynkowych z zakresu podologii.

OFERUJEMY:

  • pracę w nowoczesnym gabinecie wyposażonym w profesjonalny sprzęt podologiczny,
  • pomoc merytoryczną ze strony wyjątkowego zespołu pasjonatów tworzących miłą atmosferę w pracy,
  • dostęp do najlepszych produktów podologicznych z najwyższej jakości materiałów,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • współpracę ze specjalistami z zakresu ortopedii i chirurgii,
  • elastyczny grafik/praca zmianowa,
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Wyślij CV na: biuro@podiatrica.pl

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

praca podolog

STANOWISKO: FIZJOTERAPEUTA

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z aktywnym prawem wykonywania zawodu,
  • ukończone dodatkowe kursy (preferowane),
  • minimum 3 lata doświadczenia (preferowane),
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • własna działalność gospodarcza.

  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych i z zakresu masażu leczniczego
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (system prowizyjny),
  • elastyczny czas pracy,
  • nowoczesne i w pełni wyposażone stanowiska pracy.

praca fizjoterapeuta

Umów się na wizytę w Podiatrica Centrum Medyczne

Proponujemy możliwie szybkie terminy wizyt w dogodnych dla Pacjentów godzinach.

Podiatrica Centrum Medyczne

ul. Krowoderskich Zuchów 16/LU2
31-272 Kraków, małopolskie

Godziny otwarcia

od pon do pt od 9.00 - 20.00
soboty 9:00 - 14:00

Adres e-mail